C klases ūdens patēriņa skaitītāji

C klases ūdens patēriņa skaitītāji.

 

Pārvaldnieks24 izpētot piedāvājumā esošos C klases ūdens patēriņa skaitītājus, iesaka izvēlēties Maddalena (Itālija) ražotos skaitītājus.

Šo ūdens patēriņa skaitītāju priekšrocības: 

  • metāla korpuss;
  • pieejama cena;
  • skaitītājiem nav magnētiskā sajūga (nav iespējama magnētiskā laika ietekme uz mērīšanas līdzekļa darbību);
  • ūdens skaitītājus iespējams aprīkot ar attālinātas nolasīšanas moduli.

Maddalena piedāvā gan 80mm, gan 110mm C klases ūdens patēriņa skaitītājus, kas daudziem lietotājiem neprasīs papildus izdevumus ūdens skaitītāju nomaiņai vai uzstādīšanai.

Konstruktīvi, šiem ūdens skaitītājiem ir divas asis, kas nodrošina daudz precīzāku skaitītāja darbību vertikālā stāvoklī. Citiem ūdens patēriņa skaitītājiem, kuriem nav aizmugurējā (apakšējā) atbalsta ass, vertikālā stāvoklī ūdens uzskaiti veic neprecīzāk. Skaitītājus ražo rūpnīca ar simts gadu pieredzi mēraparātu ražošanā. Maddalena ūdens patēriņa skaitītāju mērīšanas atšķirība ir kapsula ar ripveida skaitīšanas mehānismu, kas pasargā skaitītāju no ūdens piemaisījumiem.

Maddalena ūdens skaitītājiem ir masīvs metāla mērinstrumenta korpuss ar piestiprināmu skrūvējamo uzmavu, ko savieno ar bieza stikla un korpusa savienojumu. Ūdens patēriņa skaitītāju ārējais izskats liecina par mehānisko drošumu un mērinstrumenta izturību pret ārējo apstākļu ietekmi. Biezais stikls droši aizsargā skaitīšanas mehānismu un pašu ierīci no ārējās iedarbības. Pēc mērinstrumentu ražošanas, rūpnīcas speciālisti veic pirmreizējo verifikāciju un marķē ūdens skaitītāju ar apstiprinošu uzlīmi. Mārķējums tiek veikts, atbilstoši visām Eiropas Savienības prasībām.

Ūdens skaitītāja precizitātes galvenais rādītājs ir tā jūtība. C klases ūdens patēriņa skaitītāja jūtība ir ne mazāka par R80 ar MID (ES mērījumu direktīva) horizontālā stāvoklī. Izvēloties Maddalena ūdens skaitītājus, Jūs precīzi iegūsiet sava (savas mājas) patērētā ūdens uzskaiti, kā arī nākotnē Jums būs iespēja aprīkot ūdens skaitītāju ar attālinātās nolasīšanas sistēmu, ievērojot jaunās Eiropas direktīvas. C klases ūdens skaitītāji ar attālināto nolasīšanas sistēmu atvieglo dzīvokļa īpašnieku dzīvi un mājas pārvaldnieka darbu!

Realizēt ūdens skaitītāju nomaiņu ar C klases ūdens skaitītājiem ar attālinātu nolasīšanas sistēmu var pakapēniski:

  1. Nomainīt ES direktīvām atbilstošu skaitītāju ar augstu jūtību, iegūstot augstu uzskaites precizitāti.
  2. Aprīkot skaitītāju ar attālinātas nolasīšanas sistēmu, atvieglojot uzskaites sistēmu.

 

Pārvaldnieks24 sniegs nepieciešamās konsultācijas par C klases ūdens patēriņa skaitītāju tehniskajiem rādītājiem, iegādes un uzstādīšanas iespējām.

Pārvaldnieks24 izskaidros attālinātas nolasīšanas sistēmas ūdens skaitītāju priekšrocības un materiālo ietaupījumu!

ZVANI TŪLĪT – T. 2560 2560

Izmaksas ūdens skaitītāju nomaiņai Rīgā

Piesaki ūdens skaitītāja nomaiņu – PIETEIKT

C klases ūdens patēriņa skaitītāji 4.95/5 (99.02%) 143 votes